Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Piechal Marian. Propozycje poetyckie.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na rogach. Na wewnętrznej załadce tylnej obwoluty nieaktualna pieczątka z ceną. U góry strony tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Lundkvist Artur. Róża wiatrów.

Seria: Naokoło świata.
Obwoluta przybrudzona, ponaddzierana przy krawędziach, w kilku miejscach (do 1 cm) z niewielkimi ubytkami.

Nowak Tadeusz. Wybór wierszy.

Okładki lekko przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach. Grzbiet przybrudzony, ponaddzierany na pionowych łączeniach z okładkami.

Pollak Seweryn. Lęk przestrzeni.

Okłądki minimalnie przybrudzone i z niewielkimi zagięciami na rogach. 

Tuwim Julian. Kwiaty polskie.

Delikatnie pozaginane rogi okładek. Minimalnie przybrudzony górny bok książki.

Łoposzko Tadeusz. Tajemnice starożytnej żeglugi.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i ponaddzierana przy poziomych krawędziach w kilku miejscach (do 2 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Biernat z Lublina. Żywot Ezopa Fryga - mędrca obyczajnego i z przypowieściami jego. Ilustracje: Zbigniew Rychlicki.

Okładki lekko pobrudzone, przetarte na krawędziach i rogach. Na tylnej okładce nieaktualna pieczątka z ceną. Brak grzbietu, a w jego miejscu ponaddzierane fragmenty i poluzowane łączenia z okładkami. Na stronie przedtytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Wielka Księga Żaglowców.

Minimalnie wytarte rogi okładek oraz obydwa końce grzbietu.

Goszyc Hania. Dwie strony życia.

Lekko wytarty grzbiet książki oraz krawędzie okładek. Na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana czarnym długopisem.

Gwiaździński Tadeusz. Ratownictwo wodne bez tajemnic.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet lekko przybrudzony i przetarty na obydwu końcach. Wewnątrz okładek oraz na pierwszej i ostatniej stronie żółte przebarwienia.

Norwid Cyprian. Pisma wybrane 2 - poematy.

Brak obwoluty. Miejscami delikatnie wytarte płócienne okładki. Lekko przybrudzony górny bok książki.

Słowacki Juliusz. Ojciec zadżumionych i inne wiersze.

Delikatnie przetarte okładki na krawędziach i przy grzbiecie, z lekko pozaginanymi rogami. Wewnątrz przedniej okładki napis wykonany niebieskim długopisem oraz ślad po wymazaniu gumką. Na stronie przedtytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na stronie tytułowej napis, numer "28" oraz na ostatniej stronie napis wykonany niebieskim długopisem.

Szymański Edward. Wiersze.

Okładki przetarte - najmocniej przy krawędziach i na rogach. Mocno wytarty i przybrudzony grzbiet książki. U góry strony tytułowej wyblakły ślad po pieczątce.

Heyerdahl Thor. Wyprawa Kon - Tiki.

Seria: Biblioteka Powszechna.
Okładki przybrudzone, popisane i pozaginane w wielu miejscach, wytarte na krawędziach. Boki książki przybrudzone. Górny róg kilkudziesięciu kartek leciutko poszarpany.

Wysocki Stefan. Żegluj!

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na rogach. Na pierwszej i przedostatniej stronie pieczątka ex libris.

Piotrowski Andrzej. Ballady o obojgu.

Okładki przetarte, lekko przybrudzone, Pozaginane na rogach. Końce grzbietu lekko ponaddzierane. Na tylnej okładce kilka cyfr napisanych niebieskim długopisem.

Wyspiański Stanisław. Poezje.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na rogach. Mocno wytarty grzbiet książki. Na pierwszej stronie oraz na ostatniej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem oraz odbita z sąsiedniej kartki pieczątka. Karki miejscami odbarwione - pożółknięte, najmocniej na kilku początkowych kartkach.

Orlewski Rafał. Idąc.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki z lekko pozaginanymi rogami. Na obydwu końcach grzbietu niewielkie naddarcia. Na tylnej okładce kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem.

Parkinson C. N. Wyścig z czasem.

Okładki przybrudzone z pozaginanymi rogami. Lekko przybrudzony grzbiet oraz boki książki.