Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Holland Richard. Tajemnice Historii - Neron odarty z mitów.

Okładki delikatnie przetarte z przetartymi i pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Huber Siegfried. Państwo Inków.

Biblioteka Problemów tom 118.
Obwoluta z licznymi zagięciami ponaddzierana na krawędziach i na grzbiecie (do 3,5 cm). Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Strony od 315 do 322 z zagiętym dolnym rogiem. Na stronie przedtytułowej parafka poprzedniego właściciela napisana niebieskim długopisem.

Jaczynowska Maria. Historia starożytengo Rzymu.

Delikatnie przybrudzone okładki, z lekko pozaginanymi i przetartymi rogami, delikatnie przetarte końce grzbietu. Na stronie tytułowej naklejka ex libris poprzedniego właściciela. Kilka kartek z pozaginanym dolnym rogiem.

Jaczynowska Maria. Historia starożytnego Rzymu.

Okładki z lekko pozaginanymi i przetartymi rogami, delikatnie poprzecierane końce grzbietu.

Jasienica Paweł. Ostatnia z rodu - Anna Jagiellonka.

Okładki lekko przybrudzone  z delikatnie pozaginanymi rogami i słabo widocznymi zarysowaniami. Grzbiet z licznymi zagięciami. Lekko przybrudzone boki książki.

Jasienica Paweł. Polska Jagiellonów.

Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnie pozaginanymi rogami i poprzecieranymi krawędziami. Przednia okładka, strony od 1 do 13 i strony od 59 do 62 z lekko zagiętym dolnym rogiem.

Jasienica Paweł. Polska Piastów.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki przybrudzone, na przedniej ślady po kleju. Między wewnętrzną stroną przedniej okładki a stroną sąsiadującą, oraz między stronami 192 i 193 książka rozłamana. Kilkanaście stron przy dłuższej krawędzi z niewielkimi przybrudzeniami.

Jasienica Paweł. Polska Piastów.

Okładki minimalne przybrudzone, z lekko pozaginanymi rogami. Na końcu grzbietu naddarcie (2,5 cm).
Na przedniej okładce przy górnej krawędzi 1 cm naddarcie.

Jasienica Paweł. Polska Piastów.

Okładki mocno przetarte z pozaginanymi rogami i kilkoma zarysowaniami. Wewnątrz przedniej okładki fragment naklejonej małej karteczki ex libris poprzedniego właściciela.

Jasienica Paweł. Polska Piastów.

Obwoluta przybrudzona, ponaddzierana (do 2 cm) na rogach, końcach grzbietu i wzdłuż krawędzi.

Jasienica Paweł. Polska Piastów.

Na przybrudzonych okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach. Liczne zagięcia na grzbiecie. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Jasienica Paweł. Polska Piastów.

Okładki minimalnie przybrudzone, końce grzbietu delikatnie poprzecierane.

Jasienica Paweł. Polska Piastów.

Obwoluta z delikatnie poprzecieranymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone. Kartki książki w dolnym rogu z śladami po zamoczeniu.

Jasienica Paweł. Polska Piastów. Polska Jagiellonów.

Polska Piastów: okładka z mocno pozaginanymi rogami oraz poprzecieranymi krawędziami. Na końcach grzbietu ponaddzierana (do 1,5 cm). Na wewnętrznej stronie tylnej okładki przy górnej krawędzi podpis wcześniejszego właściciela. Kartki z lekko pozaginanymi rogami. Od strony 4 do 7 podpisy z dedykacjami.
Polska Jagiellonów tom I: Okładki delikatne przybrudzone z mocno pozaginanymi rogami. Krawędzie grzbietu lekko poprzecierane.
Polska Jagiellonów tom II: Okładki przybrudzone z poprzecieranymi rogami i krawędziami. Pomiędzy grzbietem książki a okładkami ślady po kleju.

Jasiński Tomasz. Dzieje Narodu i Państwa Polskiego zeszyt I - 5 Przerwany hejnał.

Jasiński Tomasz. Dzieje Narodu i Państwa Polskiego zeszyt I - 5
Okładki lekko przybrudzone i przebarwione (głównie przy krawędziach). Boki książki leciutko przybrudzone.

Jasiński Tomasz. Dzieje Narodu i Państwa Polskiego zeszyt I - 5 Przerwany hejnał.

Dzieje Narodu i Państwa Polskiego zeszyt I - 5
Okładki delikatnie poprzecierane i pożółknięte (głównie przy krawędziach). Przednia okładka przy tytule popisana niebieskim długopisem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki gdzie znajduje się drzewo genealogiczne Czyngis - chana notatki dorysowane niebieskim długopisem.

Jelicz Antonina. Życie codzienne w średniowiecznym Krakowie wiek XIII - XV.

Obwoluta mocno poprzecierana na rogach i krawędziach, z licznymi naddarciami (do 9 cm - wzdłuż prawej krawędzi) i ubytkami (do 3,5 cm) przy końcach grzbietu. Na obwolucie liczne zagięcia i zarysowania. Przybrudzony górny bok książki.

Jofan Natalia. Ceram: Dawna kultura Japonii.

Seria Ceram. Okładki lekko przybrudzone, pofalowane z przetartymi rogami i krawędziami 

Jofan Natalia. Dawna kultura Japonii.

Seria Ceram. Książka "przekrzywiona" (przednia okładka nie pokrywa się z tylną). Okładki przybrudzone z przetartymi rogami i krawędziami grzbietu i licznymi zarysowaniami. Na końcach grzbietu naddarcia (do 1,5 cm). Na tylnej okładce wgniecenie, ogólnie książka w nienajlepszym stanie.