Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Andrzejczyk Tadeusz. Wędkarstwo jeziorowe.

Okładki przybrudzone, przetarte na grzbiecie i przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 1 cm na dole 1,5 cm). Książka rozłamana w kilku miejscach. Na kilku pierwszych kartkach zagięcia w górnym rogu.

Bakanowski Andrzej, Stupkiewicz Stanisław. Z rybami na ty.

Okładki przybrudzone, przetarte na grzbiecie i przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na okładkach i bokach książki przebarwienia w postaci żółtych plamek. Na górnym końcu grzbietu 1.5 cm naddarcie. Książka rozłamana pomiędzy stronami 60 a 63. Strona 61- 62 luzem.

Barowicz Tadeusz. Rok z wędką.

Okładki bardzo mocno przetarte z widocznymi śladami po zagięciach. Na krawędziach okładek liczne naddarcia (do 1 cm). Na tylnej okładce ubytek (2 x 1 cm). Na stronie przedtytułowej dedykacja poprzedniego właściciela wykonana czarnym długopisem. Na kilku kartkach przebarwienia w postaci żółtych plamek. Rogi kilkunastu pierwszych kartek mocno pozaginane. Przybrudzone boki książki.

Breining Greg, Sternberg Dick. Wędkarskie sekrety mistrzów.

Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Caligiani Alfredo. Wędkarstwo.

Okładki lekko przebarwione, przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach.

Dziedzic Zbigniew. Wędkarstwo spławikowe - poradnik sportowo - szkoleniowy.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Jeleński Józef. Wędkarstwo muchowe.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Książka rozłamana w kilku miejscach. Przybrudzone boki książki.

Rudnicki Andrzej. Ryby wód Polskich - atlas.

Obwoluta przetarta z ubytkami, zniszczony grzbiet książki.

Rudnicki Andrzej. Ryby wód Polskich - atlas.

Obwoluta przetarta z widocznymi przebarwieniami. Lekko wytarte rogi i krawędzie obwoluty. 

Samet Alfred, Stupkiewicz Stanisław. Nad wodę na ryby.

Okładki przetarte przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na stronie tytułowej przy dolnej krawędzi 1,5 cm naddarcie oraz dedykacja poprzedniego właściciela książki wykonana niebieskim długopisem.

Skarżyński Andrzej. Tajemnice wędkowania.

Okładki lekko przybrudzone, poprzecierane na krawędziach, pozaginane w wielu miejscach. Zagięty dolny róg u kilku kartek. Książka pofalowana - ślad po zamoczeniu. Większość kartek ma uszkodzoną - "nadgryzioną" końcówkę górnego rogu. Przybrudzone boki książki.

Skarżyński Andrzej. Tajemnice wędkowania.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach ze śladami po zagięciach w rogach. Strona przedtytułowa popisana niebieskim długopisem. Lekko przybrudzone boki książki.

Skarżyński Andrzej. Tajemnice wędkowania.

Okładki przetarte na grzbiecie i przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na górnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Książka rozłamana w kilku miejscach. Na stronie 276 przebarwienie w postaci żółtej plamy. Przybrudzone boki książki.

Sternberg Dick. Łowienie na przynęty żywe.

Pozaginane rogi okładek. Okładki przetarte.

Strzelecki Wacław. Wędkarstwo rzeczne.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na okładkach, kilku ostatnich kartkach i na bokach książki przebarwienia w postaci żółtych plamek. Ostatnia kartka delikatnie popisana niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Trembaczowski Andrzej. Nocne połowy ryb.

Okładki przetarte na grzbiecie i przy krawędziach. Przybrudzone boki książki, na górnym przebarwienia w postaci żółtych plamek.