Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Saulnier Tony. Papuasi - 167 dni w prehistorii.

Obwoluta przybrudzona, lekko wytarta na krawędziach - przy górnej liczne, drobne naddarcia.

Sawicki Leszek. Woda w Bao Ha, duchy w Trai Hut - Wietnam.

Obwoluta lekko przetarta i przybrudzona z śladami po zagięciach, wytarta na krawędziach. Grzbiet obwoluty podniszczony, przetarty, u dołu z ubytkiem około 2 cm. Początkowe kartki z śladem po zamoczeniu przy dolnej krawędzi i przy górnym rogu. 

Schomburgk Hans. Tętno afrykańskiej puszczy.

Seria Naokoło Świata. Obwoluta przybrudzona, na krawędziach wytarta i ponaddzierana (do 1 cm). Przybrudzone boki książki.

Simczenko Jurij. Ludzie Północy - półwysep Tajmur.

Na stronie tytułowej pieczątka z podobizną misia. Obwoluta minimalnie przybrudzona.

Stolarek Zbigniew. Podróż do wielkiego patata.

Obwoluta lekko pobrudzona i miejscami ponaddzierana na poziomych krawędziach. Delikatnie przybrudzony górny bok książki. Zniszczone końcówki grzbietu obwoluty.

Sundman Per Olof . Ocean Lodowaty.

Przybrudzona okładka. Na stronie tytułowej krótka dedykacja wykonana piórem oraz dwie pieczątki (szkolna i wicedyrektora).

Szumańska Ewa. Moi przyjaciele Latynosi - Ameryka Łacińska.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, lekko wytarta na krawędziach. Na stronie tytułowej dedykacja i nieaktualne pieczątki szkolne.

Szumańska Ewa. Tunes, Tunes.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, lekko przetarta na krawędziach.

Valentin Leo. Człowiek - ptak.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach poprzecierana a u góry z drobnymi naddarciami. Naderwana (1,5 cm) boczna krawędź strony tytułowej. Na pierwszej i ostatniej kartce żółte przebarwienia. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Victor Paul Emile. Banquise w krainie bez cienia - Grenlandia.

Delikatnie przybrudzona, przetarta obwoluta przy krawędziach i na końcach grzbietu. Przybrudzone boki książki.

Wańkowicz Melchior. Atlantyk - Pacyfik.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i wytarta, na krawędziach z drobnymi naddarciami. Naderwania na obydwu końcach grzbietu obwoluty podklejone od wewnątrz taśmą. U góry strony przedtytułowej podpis imienny wykonany długopisem. Kilka kartek z nierówno dociętymi krawędziami. Lekko przybrudzone boki książki.

Wańkowicz Melchior. W pępku Ameryki.

Obwoluta lekko przybrudzona, na poziomych krawędziach ponaddzierana i z ubytkami. Przedarcie (1/1 cm) na środku grzbietu obwoluty.

Wielmina Nina. Lodowy sfinks.

Obwoluta lekko przybrudzona, delikatnie wytarta na krawędziach, ponaddzierana. Książka lekko rozłamana między stronami 140/143.

Winkelhoferowie Jan i Vlasta. Japonia.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach wytarta, mocno ponaddzierana na grzbiecie (tu ślady po taśmie klejącej). Na pierwszej kartce u góry podpis poprzedniego właściciela wykonany długopisem. U dołu naderwanie (3 cm) na łączeniu z grzbietem. U góry ostatniej kartki naklejka z sygnaturą. Przybrudzone boki książki.

Wójcik Władysław. Nie zabijaj Indianina czyli rzecz o dwóch kulturach.

Okładki przybrudzone, wytarte przy krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Na przedniej okładce odbite i wytarte kółko. Lekko przybrudzone boki książki.

Wolanowski Lucjan. Ocean nie bardzo spokojny.

Obwoluta przybrudzona, poprzecierana na krawędziach i na rogach. Urwany górny koniec grzbietu obwoluty. Obwoluta podklejona od wewnątrz taśmą klejącą. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Wolanowski Lucjan. Walizka z przygodami.

Delikatnie przybrudzona i przetarta obwoluta przy krawędziach. Boki książki lekko przybrudzone.