Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Perepeczko Andrzej. Ucieczka z Brestu.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte na krawędziach z śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, naddarty na obydwu końcach (do 0,5 cm).

Perepeczko Andrzej. Wielka droga na wschód.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte przy krawędziach. Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Perepeczko Andrzej. Wojna komandora Tameichi Hara.

Miniatury Morskie seria: Epizody wojen morskich.
Stan dobry.

Pertek Jerzy. Bandera polska na równiku.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki miejscami przybrudzone, wytarte przy krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Grzbiet wytarty i z drobnymi naderwaniami (do 0.5 cm). Ciemniejszy ślad po zamoczeniu wzdłuż grzbietu, wewnątrz całej książeczki.

 

 

Pertek Jerzy. Bandera polska na równiku.

Miniatury Morskie seria: Polskie tradycje morskie.
Okładki przybrudzone (tylna z delikatnym śladem po zamoczeniu) z lekko wytartymi krawędziami i grzbietem oraz z lekko pozaginanymi rogami. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko. Lekkie naddarcia przy zszywkach na grzbiecie

Pertek Jerzy. Krążowniki "Dragon" i "Conrad".

Okładki delikatnie przybrudzone z minimalnie poprzecieranymi krawędziami i kilkoma zagięciami. Grzbiet lekko poprzecierany z pomarańczowymi śladami wokół zszywek.

Pertek Jerzy. Niszczyciele "Grom" i "Błyskawica".

Lekko przybrudzone i poprzecierane okładki z minimalnymi  śladmi po zagięciach na rogach. Grzbiet delikanie poprzecierany z pomarańczową plamą wokół zszywek widoczną również wewnątrz książki.

Pertek Jerzy. Niszczyciele "Wicher" i "Burza".

Lekko przybrudzone i poprzecierane okładki z minimalnymi  śladmi po zagięciach na rogach. Grzbiet poprzecierany z pomarańczową plamą wokół zszywki widoczne również wewnątrz książki. Niewielka czarna plama przy dłuższej krawędzi na stronie 33.

Pertek Jerzy. Okręty szkolne.

Okładki przybrudzone, miejscami poplamione, wytarte na krawędziach i pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet przetarty, naderwany w kilku miejscach (u dołu ubytek 2 x 1 cm). Od strony tytułowej do 6 lekko pozaginane dolne rogi, a od strony 35 do 42  górne rogi kartek.

Pertek Jerzy. Pod powstańczą banderą (1863-1864).

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone i delikatnie wytarte na krawędziach. Drobne zagięcie w górnym rogu przedniej okładki. Pionowe zagięcie na tylnej okładce. Drobne, brązowe przebarwienia widoczne na wewnętrznych stronach okładek. 

Pertek Jerzy. Polacy w wyprawach polarnych.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte z zagięciami na dolnych rogach (mocniej na tylnej okładce). Delikatnie poprzecierany grzbiet. 

Pertek Jerzy. Polacy w wyprawach polarnych.

Miniatury Morskie seria: Polskie tradycje morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone, lekko wytarte i delikatnie pozaginane na rogach. Przy grzbiecie górna krawędź przedniej okładki lekko zagięta. Mocno wytarty grzbiet z naddarciami na obydwu końcach. Na stronie tytułowej malutka pieczątka imienna poprzedniego właściciela.

Pertek Jerzy. Polscy pionierzy podwodnej żeglugi.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki przebarwione, mimnimalnie poprzecierane na krawędziach i rogach, mocno przetarty grzbiet.

Pertek Jerzy. Wśród lodów wielkiej drogi.

Miniatury Morskie
Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte i lekko pozaginane wzdłuż grzbietu. Delikatnie poprzecierany grzbiet.

Pietkiewicz Jerzy. Cała nadzieja w... foce.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone, wytarte i lekko pozaginane na rogach. Grzbiet delikatnie poprzecierany.

Pietkiewicz Jerzy. Morze i kosmos.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Grzbiet przetarty z drobnymi naderwaniami na obydwu końcach. Przy krawędziach obydwu okładek ślad po zamoczeniu - widoczny zwłaszcza od wewnętrznej strony. Żółtawe odbarwienie dolnej krawędzi dwóch ostatnich kartek.

Pietkiewicz Jerzy. Pod lodami Bieguna Północnego.

Miniatury Morskie.
Okładki ksiażki delikatnie przybrudzone, lekko poprzecierane krawędzie oraz kilka śladów po zagięciach. Grzbiet poprzecierany. Ślady rdzy wokół zszywek na zewnątrz oraz wewnątrz ksiażki. Na stronie tytułowej poziome przekreślenie podpisu wykonane czarnym mazakiem.

Pietkiewicz Jerzy. Pod lodami do Bieguna Północnego.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte. Grzbiet ponaddzierany na całej długości. U góry przedniej okładki dwa dopiski wykonane niebieskim długopiem.

Pioterek Edmund. Operacja "Husky".

Okładki lekko przybrudzone z minimalnie zagiętym górnym rogiem przedniej okładki. Delikatnie poprzecierany grzbiet. 

Pioterek Edmund. Przypływ, który zawiódł.

Okładki przybrudzone (głównie tylna) z minimalnymi  śladami po zagięciach. Grzbiet lekko poprzecierany z pomarańczowymi plamami wokół górnej zszywki przechodzącymi na kilka pierwscych i ostatnich kartek.