Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Miciński Jerzy. Śmierć "Niemna".

Okładki delikanie przybrudzone ze śladami po zagięciach. Grzbiet minimalnie poprzecierany. Na wewnętrznej stronie okładek widoczne pomarańczowe plamy wokół zszywek. Strona 33 z fabrycznymi przebarwieniami. 

Mickiewicz Marian. Odmieniec - opowieść o Adamie Mierosławskim.

Okładki przybrudzone z minimalnymi śladami po zagięciach na rogach. Grzbiet lekko poprzecierany z pomarańczowymi plamami wokół zszywek. Plamki widoczne również wewnątrz książki.

Mickiewicz Marian. Odmieniec: opowieść o Adamie Mierosławskim.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie przybrudzone i mocno wytarte, z zagięciami na rogach. Grzbiet przetarty, naderwany na dolnym końcu - 0,5 cm i na górnym - 3,5 cm. Delikatne, brązowe odbarwienia wzdłuż dolnej i bocznej krawędzi przedniej okładki oraz w mniejszym stopniu u początkowych kartek.

Mickiewicz Marian. Okręt Nelsona.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone z pozaginanymi rogami. Grzbiet delitaknie poprzecierany. Rogi książki od strony tytułowej do 6 z mocno zagiętymi dolnymi rogami.

Murawska Grażyna. M.s. Batory.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone i lekkopoprzecierane, z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet wytarty, naderwany (około 3 cm) na obydwu końcach. Na wewnętrznej części tylnej okładki, stronie 22 oraz na ostatniej stronie nieaktualna pieczątka pobiblioteczna.

Mykita Ewa. Chatką Puchatków przez Atlantyk.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte i z niewielkimi zagięciami na rogach. Grzbiet wytarty, ponaddzierany do około 5 cm na obydwu końcach. Zardzewiałe zszywki. Przedarta (1,5 cm) górna krawędź pierwszej kartki. Delikatne odbarwienie po zamoczeniu przy dolnej krawędzi książeczki.

Mykita Ewa. Chatką Puchatków przez Atlantyk.

Miniatury Morskie seria: Żeglarze siedmiu mórz.
Okładki minimalnie przybrudzone z lekko wytartymi  i pozaginanymi rogami. Grzbiet delikatnie przetarty z ubytkami przy zszywkach.

Orszulok Wojciech. Rejs do Islandii.

Okładki minimalnie przybrudzone i delikatnie wytarte, z drobnymi zagięciami na rogach. Przetarty grzbiet. Na wewnętrznej stronie okładek kilka delikatnych żółtych przebarwień wokół zszywek.

Pepliński Wiktor. Podmorski tunel.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Grzbiet poprzecierany, uszkodzony na obydwu końcach - u dołu naddarcie około 1 cm. Naddarta boczna krawędź (około 3 mm) tylnej okładki. Brązowa plamka na wewnętrznej częsci przedniej okładki oraz na pierwszej stronie.

Perepeczko Andrzej. "Torrey Canyon".

Brak tylnej okładki, przednia oderwana od grzbietu - z licznymi przetarciami.

Perepeczko Andrzej. "Torrey Canyon".

Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach.. Grzbiet poprzecierany z rdzawymi plamami wokół zszywek widocznymi również wewnątrz książki.

Perepeczko Andrzej. Dar Pomorza.

Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i rogach. Lekko przetarty grzbiet.

Perepeczko Andrzej. Finał korsarskich wypraw.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Przetarty grzbiet książeczki.

Perepeczko Andrzej. Lądowanie w Afryce Północnej.

Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnymi śladami po zagięciach (na rogach). Grzbiet lekko poprzecierany. Prawa krawędź od strony 56 wraz z tylną okładką z niewielkim, 1 cm śladem po zamoczeniu.

Perepeczko Andrzej. Na łasce prądów morskich.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte przy krawędziach, delikatnie pozaginane na rogach. Grzbiet mocno poprzecierany z naddarciem u dołu 0,5 cm. Górna krawędź książki nierówno przycięta introligatorsko. Widoczne ślady po zamoczeniu przy prawej krawędzi (od strony 24 do końca książki) i przy lewej krawędzi przy dolnej zszywce od strony tytułowej do strony 25. Przy górnej krawędzi wewnątrz książki kilka naddarć (tekst w całości).

Perepeczko Andrzej. Na łasce prądów morskich.

Miniatury Morskie seria: Dziwy morza.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte, z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet przetarty z naddartym dolnym rogiem (do 1 cm). Zardzewiałe zszywki, jedna z nich krzywo umieszczona, poza centralną częścią grzbietu. Wewnętrzne strony okładek oraz strona tytułowa delikatkie przybrudzone. Rdzawe plamki przy zszywkach, przebijające na kilka stron. Kartki na rogach lekko pozaginane.

Perepeczko Andrzej. Okinawa.

Miniatury Morskie seria: Epizody z II wojny światowej na morzu.
Brak okładek. W miejscu zszywek i między nimi ślady rdzy przebijające przez wszystkie kartki. Grzbiet naderwany na obydwu końcach (do 0,5 cm). Rogi kartek lekko pozaginane. Strony 66 - 67 nie zapełnione drukiem. Strona 39 na górnym rogu naddarta z ubytkiem (6 x 2,5 cm).

Perepeczko Andrzej. Operacja "Łupina orzecha".

Okładki delikatnie przybrudzone, poprzecierane na krawędziach. Na grzbiecie pomarańczowe plamy wokół zszywek przebijające na stronę tytułową i końcową.

Perepeczko Andrzej. Przejście Północno - Zachodnie.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte, pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet przerwany i sklejony bezbarwną taśmą. Spory ubytek przy górnej krawędzi obydwu okładek. Niewielka plama przy bocznej krawędzi tylnej okładki. Okładki oddzielone od całości.

Perepeczko Andrzej. Przejście Północno - Zachodnie.

Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte, pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet delikatnie poprzecierany i naderwany na obydwu końcach (do 1 cm). Na grzbiecie i wewnątrz książki widoczne plamy rdzy wokół zszywek.