Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bartnik Maria. Gdy przyjdą goście.

Okładki lekko poplamione i wytarte (głównie przy rogach i krawędziach). Rogi okładek z niewielkimi zagięciami.

Berger, Janik, Kulzowa - Hawliczkowa i inni. Kuchnia polska.

Brak obwoluty. Płócienne okładki luzem, mocno przybrudzone i poplamione, wytarte na rogach oraz krawędziach. Pierwsze kartki podklejone taśmą klejącą, na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem. Dolny róg kartki 731/732 doklejony taśmą klejącą. Strony od 771 (częśc luzem) oddzielone od grzbietu, pogięte i ponaddzierane przy krawędziach, podklejone taśmą klejącą oraz przebarwione. Jedna z końcowych kartek (indeks nazw) z oderwanym fragmentem - teks uszkodzony. Boki książki przybrudzone.

Biblioteczka Poradnika Domowego 10/2000: Przepisy czytelników, Jesień w kuchni - 88 przepisów.

 Na przedniej okładce w górnej części w dwóch miejscach ślady kleju. Zagięty górny róg tylnej okładki. Na tylnej okładce naklejka z kodem kreskowym.

Biblioteczka Poradnika Domowego 5/94: Przepisy czytelników Jesień - 120 przepisów

Okładki lekko przybrudzone z drobnymi zagięciami na rogach. Na środku grzbietu oraz w górnym prawym rogu kartek delikatny ślad po zamoczeniu - do około 10 strony. 

Biblioteczka Poradnika Domowego. Przepisy czytelników - zima.

Okładki lekko przybrudzone z drobnymi zagięciami na rogach. Niewielkie naddarcie w górnym końcu grzbietu. Skośne zagięcie na tylnej okładce.

Bikont Piotr. Warszawa na podniebieniu - dziennik smakosza.

Wytarte rogi i krawędzie okładek. Grzbiet książki przetarty z pionowymi zagięciami. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną 

Bikont, Makłowicz. Listy pieczętowane sosem, czyli gdzie karmią najlepiej w Polsce.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki przy krawędziach i na rogach. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego nauczyciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki przybrudzone.

Borzymińska, Gawlikowski, Macińska. Kuchnie azjatyckie.

Okładki przybrudzone, lekko poprzecierane przy krawędziach i na rogach, pozaginane w kilku miejscach. Delikatnie wytarty grzbiet. Na stronie tytułowej notatka wykonana niebieskim długopisem. Wewnątrz książki drobne podkreślenia i nieliczne zaznaczenia wykonane niebieskim i czarnym długopisem.

Bołotnikowa, Wapielnik, Korzun i inni. Kuchnia białoruska.

Okładki delikatnie przebarwione i wytarte z mało widocznymi śladami po zagięciach. Boki ksiązki lekko przybrudzone.

Brodziński Wiesław, Brodzińska Halszka. Cocktaile i napoje mieszane.

Okładki przybrudzone i wytarte. Książka porozklejana w kilku miejscach. Naderwany dolny koniec grzbietu - około 3 cm. Kilka ostatnich kartek odklejonych od książki przy górnym końcu.

Brodziński Wiesław, Brodzińska Halszka. Cocktaile i napoje mieszane.

Okładki oraz grzbiet książki przetarte przy krawędziach ze śladami po zagięciach. Na tylnej okładce w lewym, górmym rogu pieczątka "0P658". Boki książki przybrudzone.

Brzozowska - Bączkiewicz Barbara. Desery i napoje.

Okładki przybrudzone, pogięte i przetarte na krawedziach. Grzbiet przebarwiony i naddarty na obydwu końcach - u dołu 1,5 cm. Strony 1-6 (trzymające się razem) oddzielone od grzbietu, Książka rozłamana pomiędzy stronami 40/41. Przybrudzone boki książki.

Buczma Barbara, Bonik Bożena. Kuchnia francuska na co dzień i od święta.

Okładki delikatnie przybrudzone. Drobne naddarcie na dolnym końcu grzbietu.