Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Lista produktów

Hakke Czesław, Nonas Narcyz. Wycieczki i zajęcia terenowe.

Rogi okładek lekko pozaginane, górny koniec grzbietu naderwany (1 cm). Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Boki książki przybrudzone. Przednia okładka zagięta w poziomie, to zagięcie przechodzi na kilka pierwszych kartek.

Książeczka zastępu.

Książeczka to ważny dokument pracy, zamierzeń i osiąnięć każdego zastępu harcerskiego. Okładki przybrudzone, delikatnie pozaginane na rogach.

Mańkowski Ryszard, Martynkin Andrzej. Gry i ćwiczenia terenowe.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach.

Miszczuk Marian. Harcerki o swojej służbie - Problemy pracy starszych dziewcząt na łamach "Skrzydeł" 1930 - 1939 część I.

Okładki przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i na rogach. Przedarcia i ubytki na obydwu końcach grzbietu oraz przy górnej zszywce na przedniej okładce.

Tekst w formie skryptu. Nakład 3000 egz.

Parzyński Jerzy. Obóz harcerski.

Okładki przetarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Wewnątrz książki kartki 131-142 (trzymające się razem) odklejone od grzbietu. Książka rozłamana pomiędzy stronami 146 - 147.

Śliwerscy Bogusław i Wojciech. Jak być zastępowym?

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Wardęcki Marek. Zuchy.

Płócienny grzbiet przybrudzony, okładki przetarte (głownie na rogach i krawędziach). Wewnątrz książki stara pieczątka "Związku harcerstwa Polskiego".

Łapińska Józefina. Harcerka na zwiadach.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Grzbiet wytarty, u góry ponaddzierany a u dołu z ubytkiem (1 cm). Urwany górny róg przedniej okładki. Niewielka, ciemna plama na bocznej krawędzi kartek do strony 31. Przybrudzone boki książki.